Spelprogram

Välj Period:
Välj Turnering:
Visa bara matcher med detta lag:

Seriespel 2024

Exportera visade matcher i Seriespel 2024: icalendar
Omgång 1 2024-05-08
20:30 Västra Sidan - Young Gunners 4-4

Omgång 2 2024-05-15
21:15 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 4-5

Omgång 3 2024-05-22
20:30 Westort Fc - Västra Sidan 0-1

Omgång 4 2024-05-29
20:30 Västra Sidan - Catan 2-2

Omgång 5 2024-06-05
21:15 Korpenlandslaget FF - Västra Sidan 4-1

Omgång 6 2024-06-12
20:30 Västra Sidan - Stockholm Internationals 2-3

Omgång 7 2024-06-19
21:15 Nils Jönsson - Västra Sidan x-x

Omgång 8 2024-08-14
20:30 Young Gunners - Västra Sidan x-x

Omgång 9 2024-08-21
21:15 Arcus/Skottarna - Västra Sidan x-x

Omgång 10 2024-08-28
20:30 Västra Sidan - Westort Fc x-x

Omgång 11 2024-09-04
20:30 Catan - Västra Sidan x-x

Omgång 12 2024-09-11
21:15 Västra Sidan - Korpenlandslaget FF x-x

Omgång 13 2024-09-18
20:30 Stockholm Internationals - Västra Sidan x-x

Omgång 14 2024-09-25
21:15 Västra Sidan - Nils Jönsson x-x

Seriespel 2023

Exportera visade matcher i Seriespel 2023: icalendar
Omgång 1 2023-05-03
20:30 Västra Sidan - Korpenlandslaget FF 5-1

Omgång 2 2023-05-10
21:15 Kalorier FC - Västra Sidan 4-1

Omgång 3 2023-05-17
21:15 Västra Sidan - Nils Jönsson 0-4

Omgång 4 2023-05-24
21:15 Västra Sidan - Branca BoIS 2-2

Omgång 5 2023-05-31
20:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 4-0

Omgång 6 2023-06-07
21:15 Västra Sidan - Catan 2-1

Omgång 7 2023-06-14
20:30 Stockholm Internationals - Västra Sidan 7-2

Omgång 8 2023-06-21
20:30 Korpenlandslaget FF - Västra Sidan 7-4

Omgång 9 2023-08-16
21:15 Västra Sidan - Kalorier FC 3-3

Omgång 10 2023-08-23
21:15 Nils Jönsson - Västra Sidan 3-3

Omgång 11 2023-08-30
21:15 Branca BoIS - Västra Sidan 2-3

Omgång 12 2023-09-06
20:30 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 3-3

Omgång 13 2023-09-13
21:15 Catan - Västra Sidan 2-2

Omgång 14 2023-09-20
20:30 Västra Sidan - Stockholm Internationals 1-2

Seriespel 2022

Exportera visade matcher i Seriespel 2022: icalendar
Omgång 1 2022-05-04
21:15 Västra Sidan - Professor Tunnel 2-6

Omgång 2 2022-05-11
20:30 Djura FC - Västra Sidan 1-5

Omgång 3 2022-05-18
20:30 Västra Sidan - Stockholm Internationals 1-5

Omgång 4 2022-05-25
21:15 AxReal Estate - Västra Sidan 1-1

Omgång 5 2022-06-01
20:30 Västra Sidan - Nils Jönsson 2-5

Omgång 6 2022-06-08
21:15 Västra Sidan - Catan 3-3

Omgång 7 2022-06-15
20:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 3-1

Omgång 8 2022-06-22
21:15 Professor Tunnel - Västra Sidan 5-5

Omgång 9 2022-08-17
20:30 Västra Sidan - Djura FC 10-0

Omgång 10 2022-08-24
20:30 Stockholm Internationals - Västra Sidan 2-0

Omgång 11 2022-08-31
21:15 Västra Sidan - AxReal Estate 1-0

Omgång 12 2022-09-07
20:30 Nils Jönsson - Västra Sidan 4-3

Omgång 13 2022-09-14
21:15 Catan - Västra Sidan 1-3

Omgång 14 2022-09-21
20:30 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 2-2

Seriespel 2021

Exportera visade matcher i Seriespel 2021: icalendar
Omgång 1 2021-06-02
21:15 Myggöö GMK - Västra Sidan 1-1

Omgång 2 2021-06-09
21:15 Västra Sidan - Kollek FC 1-1

Omgång 3 2021-06-16
21:15 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 3-4

Omgång 4 2021-06-30
20:30 AxReal Estate - Västra Sidan 4-2

Omgång 7 2021-08-25
20:30 Alegria FC - Västra Sidan 2-2

Omgång 9 2021-09-08
21:15 Västra Sidan - Myggöö GMK 5-0 (wo)

Omgång 10 2021-09-15
21:15 Kollek FC - Västra Sidan 5-3

Omgång 11 2021-09-22
20:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 4-0

Omgång 12 2021-09-29
21:15 Västra Sidan - AxReal Estate 5-0 (wo)

Omgång 14 2021-10-13
20:30 Västra Sidan - Alegria FC 3-6

Seriespel 2020

Exportera visade matcher i Seriespel 2020: icalendar
Omgång 1 2020-08-12
21:15 Västra Sidan - Norrorts GG 5-0 (wo)

Omgång 2 2020-08-19
20:30 Alegria FC - Västra Sidan 2-2

Omgång 3 2020-08-26
20:30 Västra Sidan - La Luna Kazzi 1-2

Omgång 4 2020-09-02
21:15 Myggöö GMK - Västra Sidan 2-1

Omgång 5 2020-09-09
20:30 Västra Sidan - Kollek FC 3-1

Omgång 6 2020-09-16
21:15 Västra Sidan - BK DSL 2-2

Omgång 7 2020-09-23
20:30 Uptown Exiled - Västra Sidan 4-4

Seriespel 2019

Exportera visade matcher i Seriespel 2019: icalendar
Omgång 2 2019-05-13
20:30 Västra Sidan - BAU FC 4-3

Omgång 3 2019-05-20
21:15 Västra Sidan - AxReal Estate 3-2

Omgång 4 2019-05-27
20:30 Västra Sidan - IDKFA 4-1

Omgång 5 2019-06-03
20:30 Västra Sidan - FC Dies Irae 4-3

Omgång 6 2019-06-10
21:15 Västra Sidan - Moo 2-2

Omgång 7 2019-06-17
20:30 Västra Sidan - URW 9-1

Omgång 8 2019-08-12
21:15 Västra Sidan - La Luna Kazzi 1-3

Omgång 9 2019-08-19
20:30 Västra Sidan - Uptown Exiled 2-2

Omgång 11 2019-09-02
21:15 BAU FC - Västra Sidan 1-2

Omgång 12 2019-09-09
20:30 AxReal Estate - Västra Sidan 3-2

Omgång 13 2019-09-16
21:15 IDKFA - Västra Sidan 1-6

Omgång 14 2019-09-23
20:30 FC Dies Irae - Västra Sidan 1-7

Omgång 15 2019-09-30
20:30 Moo - Västra Sidan 1-3

Omgång 16 2019-10-07
21:15 URW - Västra Sidan 0-7

Omgång 17 2019-10-14
20:30 La Luna Kazzi - Västra Sidan 1-1

Omgång 18 2019-10-21
20:30 Uptown Exiled - Västra Sidan 7-3

Seriespel 2018

Exportera visade matcher i Seriespel 2018: icalendar
Omgång 1 2018-05-02
20:30 La Luna Kazzi - IFK Left Overs 1-4
20:30 BK DSL - Västra Sidan 4-3
21:15 Norrorts GG - Botox Boys 2-1
21:15 D.U. - Myggöö GMK 1-0

Omgång 2 2018-05-09
20:30 Myggöö GMK - La Luna Kazzi 6-2
20:30 Botox Boys - Young Gunners 6-1
21:15 Västra Sidan - D.U. 1-2
21:15 IFK Left Overs - Norrorts GG 3-3

Omgång 3 2018-05-16
20:30 D.U. - BK DSL 0-1
20:30 Norrorts GG - Myggöö GMK 0-2
21:15 Young Gunners - IFK Left Overs 1-2
21:15 La Luna Kazzi - Västra Sidan 1-5

Omgång 4 2018-05-23
20:30 Västra Sidan - Norrorts GG 0-3
20:30 IFK Left Overs - Botox Boys 2-4
21:15 Myggöö GMK - Young Gunners 2-0
21:15 BK DSL - La Luna Kazzi 2-4

Omgång 5 2018-05-30
20:30 La Luna Kazzi - D.U. 2-1
20:30 Botox Boys - Myggöö GMK 4-2
21:15 Young Gunners - Västra Sidan 1-2
21:15 Norrorts GG - BK DSL 3-1

Omgång 6 2018-06-13
20:30 D.U. - Norrorts GG 1-0
20:30 BK DSL - Young Gunners 6-0
21:15 Myggöö GMK - IFK Left Overs 2-1
21:15 Västra Sidan - Botox Boys 1-0

Omgång 7 2018-06-20
20:30 IFK Left Overs - Västra Sidan 1-2
20:30 Norrorts GG - La Luna Kazzi 3-1
21:15 Botox Boys - BK DSL 2-2
21:15 Young Gunners - D.U. 1-3

Omgång 8 2018-08-15
20:30 D.U. - Botox Boys 2-4
20:30 Västra Sidan - Myggöö GMK 1-0
21:15 La Luna Kazzi - Young Gunners 6-5
21:15 BK DSL - IFK Left Overs 4-3

Omgång 9 2018-08-22
20:30 Young Gunners - Norrorts GG 5-3
20:30 IFK Left Overs - D.U. 3-3
21:15 Botox Boys - La Luna Kazzi 5-0
21:15 Myggöö GMK - BK DSL 2-3

Omgång 10 2018-08-29
20:30 Myggöö GMK - D.U. 0-2
20:30 Botox Boys - Norrorts GG 2-2
21:15 Västra Sidan - BK DSL 1-2
21:15 IFK Left Overs - La Luna Kazzi 6-2

Omgång 11 2018-09-05
20:30 La Luna Kazzi - Myggöö GMK 2-4
20:30 Young Gunners - Botox Boys 1-1
21:15 D.U. - Västra Sidan 4-3
21:15 Norrorts GG - IFK Left Overs 5-1

Omgång 12 2018-09-12
20:30 IFK Left Overs - Young Gunners 4-1
20:30 BK DSL - D.U. 4-2
21:15 Myggöö GMK - Norrorts GG 5-0
21:15 Västra Sidan - La Luna Kazzi 0-1

Omgång 13 2018-09-19
20:30 La Luna Kazzi - BK DSL 1-2
20:30 Young Gunners - Myggöö GMK 1-2
21:15 Norrorts GG - Västra Sidan 2-2
21:15 Botox Boys - IFK Left Overs 1-1

Omgång 14 2018-09-26
20:30 Västra Sidan - Young Gunners 1-4
20:30 Myggöö GMK - Botox Boys 5-0
21:15 BK DSL - Norrorts GG 3-1
21:15 D.U. - La Luna Kazzi 4-1

Omgång 15 2018-10-03
20:30 IFK Left Overs - Myggöö GMK 5-0
20:30 Young Gunners - BK DSL 4-2
21:15 Norrorts GG - D.U. 4-2
21:15 Botox Boys - Västra Sidan 1-0

Omgång 16 2018-10-10
20:30 Västra Sidan - IFK Left Overs 3-4
20:30 La Luna Kazzi - Norrorts GG 1-2
21:15 BK DSL - Botox Boys 5-3
21:15 D.U. - Young Gunners 3-7

Omgång 17 2018-10-17
20:30 Myggöö GMK - Västra Sidan 3-3
20:30 IFK Left Overs - BK DSL 2-3
21:15 Young Gunners - La Luna Kazzi 6-2
21:15 Botox Boys - D.U. 5-0

Omgång 18 2018-10-24
20:30 BK DSL - Myggöö GMK 3-3
20:30 Norrorts GG - Young Gunners 1-6
21:15 D.U. - IFK Left Overs 0-5
21:15 La Luna Kazzi - Botox Boys 4-0

Seriespel 2017

Exportera visade matcher i Seriespel 2017: icalendar
Omgång 1 2017-05-03
20:30 Botox Boys - La Luna Kazzi 5-0
20:30 Ericsson IK - D.U. 1-2
21:15 BK DSL - Västra Sidan 6-5
21:15 Norrorts GG - BK Hybris 2-1

Omgång 2 2017-05-10
20:30 D.U. - Norrorts GG 0-1
20:30 Västra Sidan - Botox Boys 2-3
21:15 La Luna Kazzi - Ericsson IK 3-4
21:15 BK Hybris - Young Gunners 1-4

Omgång 3 2017-05-17
20:30 Young Gunners - D.U. 2-2
20:30 Norrorts GG - La Luna Kazzi 3-5
21:15 Ericsson IK - Västra Sidan 0-3
21:15 Botox Boys - BK DSL 1-0

Omgång 4 2017-05-24
20:30 D.U. - BK Hybris 5-0
20:30 BK DSL - Ericsson IK 3-1
21:15 La Luna Kazzi - Young Gunners 2-2
21:15 Västra Sidan - Norrorts GG 2-3

Omgång 5 2017-05-31
20:30 Norrorts GG - BK DSL 0-6
20:30 Young Gunners - Västra Sidan 2-1
21:15 Ericsson IK - Botox Boys 0-3
21:15 BK Hybris - La Luna Kazzi 4-2

Omgång 6 2017-06-07
20:30 Västra Sidan - BK Hybris 5-4
21:15 BK DSL - Young Gunners 5-3
21:15 La Luna Kazzi - D.U. 0-5 (wo)

Omgång 7 2017-06-14
20:30 D.U. - Västra Sidan 1-3
20:30 BK Hybris - BK DSL 0-5 (wo)
21:15 Norrorts GG - Ericsson IK 10-1
21:15 Young Gunners - Botox Boys 0-7

Omgång 8 2017-06-21
20:30 Västra Sidan - La Luna Kazzi 0-0
20:30 BK DSL - D.U. 5-0
21:15 Ericsson IK - Young Gunners 2-5

Omgång 9 2017-08-16
20:30 Young Gunners - Norrorts GG 1-5
20:30 La Luna Kazzi - BK DSL 1-9
21:15 D.U. - Botox Boys 3-0

Omgång 10 2017-08-23
20:30 La Luna Kazzi - Botox Boys 0-4
20:30 D.U. - Ericsson IK 9-2
21:15 Västra Sidan - BK DSL 0-4

Omgång 11 2017-08-30
20:30 Ericsson IK - La Luna Kazzi 2-6
20:30 Botox Boys - Västra Sidan 5-2
21:15 Norrorts GG - D.U. 4-3

Omgång 12 2017-09-06
20:30 BK DSL - Botox Boys 4-0
20:30 D.U. - Young Gunners 0-1
21:15 La Luna Kazzi - Norrorts GG 3-5
21:15 Västra Sidan - Ericsson IK 3-2

Omgång 13 2017-09-13
20:30 Norrorts GG - Västra Sidan 2-2
20:30 Ericsson IK - BK DSL 1-5
21:15 Young Gunners - La Luna Kazzi 3-6

Omgång 14 2017-09-20
20:30 Västra Sidan - Young Gunners 0-1
20:30 BK DSL - Norrorts GG 5-2
21:15 Botox Boys - Ericsson IK 6-2

Omgång 15 2017-09-27
20:30 Young Gunners - BK DSL 1-6
20:30 Norrorts GG - Botox Boys 1-1
21:15 D.U. - La Luna Kazzi 1-3

Omgång 16 2017-10-04
20:30 Västra Sidan - D.U. 1-4
20:30 Botox Boys - Young Gunners 1-0
21:15 Ericsson IK - Norrorts GG 0-11

Omgång 17 2017-10-11
20:30 D.U. - BK DSL 1-4
20:30 Young Gunners - Ericsson IK 5-1
21:15 La Luna Kazzi - Västra Sidan 2-2

Omgång 18 2017-10-18
20:30 Botox Boys - D.U. 0-0
20:30 BK DSL - La Luna Kazzi 7-1
21:15 Norrorts GG - Young Gunners 2-1

Seriespel 2016

Exportera visade matcher i Seriespel 2016: icalendar
Omgång 1 2016-05-11
20:30 Botox Boys - Västra Sidan 4-0
20:30 Real Estate - Ericsson IK 3-0
21:15 Young Gunners - BK DSL 1-3
21:15 La Luna Kazzi - Myggöö GMK 4-1

Omgång 2 2016-05-18
20:30 Myggöö GMK - Real Estate 2-0
20:30 Västra Sidan - La Luna Kazzi 2-1
21:15 Ericsson IK - BK DSL 3-2
21:15 Botox Boys - Young Gunners 2-1

Omgång 3 2016-05-25
20:30 Real Estate - Västra Sidan 1-1
20:30 La Luna Kazzi - Botox Boys 0-4
21:15 BK DSL - Myggöö GMK 2-2
21:15 Young Gunners - Ericsson IK 2-2

Omgång 4 2016-06-01
20:30 La Luna Kazzi - Young Gunners 4-1
20:30 Botox Boys - Real Estate 6-3
21:15 Västra Sidan - BK DSL 3-0
21:15 Myggöö GMK - Ericsson IK 2-1

Omgång 5 2016-06-08
20:30 Young Gunners - Myggöö GMK 1-2
20:30 Real Estate - La Luna Kazzi 3-2
21:15 BK DSL - Botox Boys 1-4
21:15 Ericsson IK - Västra Sidan 1-1

Omgång 6 2016-06-15
20:30 Real Estate - Young Gunners 0-3
20:30 Västra Sidan - Myggöö GMK 4-0
21:15 Botox Boys - Ericsson IK 2-0
21:15 La Luna Kazzi - BK DSL 2-3

Omgång 7 2016-08-17
20:30 Real Estate - BK DSL 0-7
20:30 La Luna Kazzi - Ericsson IK 0-1
21:15 Young Gunners - Västra Sidan 2-1
21:15 Botox Boys - Myggöö GMK 1-0

Omgång 8 2016-08-24
20:30 Myggöö GMK - La Luna Kazzi 2-3
20:30 BK DSL - Young Gunners 5-0
21:15 Västra Sidan - Botox Boys 1-3
21:15 Ericsson IK - Real Estate 2-0

Omgång 9 2016-08-31
20:30 La Luna Kazzi - Västra Sidan 1-4
20:30 Real Estate - Myggöö GMK 1-0
21:15 Young Gunners - Botox Boys 0-10
21:15 BK DSL - Ericsson IK 2-1

Omgång 10 2016-09-07
20:30 Myggöö GMK - BK DSL 1-1
20:30 Ericsson IK - Young Gunners 0-1
21:15 Västra Sidan - Real Estate 5-0
21:15 Botox Boys - La Luna Kazzi 4-1

Omgång 11 2016-09-14
20:30 Real Estate - Botox Boys 1-5
20:30 Ericsson IK - Myggöö GMK 3-0
21:15 Young Gunners - La Luna Kazzi 1-3
21:15 BK DSL - Västra Sidan 3-2

Omgång 12 2016-09-21
20:30 Västra Sidan - Ericsson IK 4-0
20:30 Botox Boys - BK DSL 0-5
21:15 Myggöö GMK - Young Gunners 1-4
21:15 La Luna Kazzi - Real Estate 2-3

Omgång 13 2016-09-28
20:30 Myggöö GMK - Västra Sidan 1-3
20:30 BK DSL - La Luna Kazzi 2-2
21:15 Young Gunners - Real Estate 1-1
21:15 Ericsson IK - Botox Boys 0-3

Omgång 14 2016-10-05
20:30 Myggöö GMK - Botox Boys 1-3
20:30 BK DSL - Real Estate 11-0
21:15 Västra Sidan - Young Gunners 1-3
21:15 Ericsson IK - La Luna Kazzi 1-5

Seriespel 2015

Exportera visade matcher i Seriespel 2015: icalendar
Omgång 1 2015-04-29
20:30 Västra Sidan - Young Gunners 1-3
20:30 La Luna Kazzi - Borat United 4-0
21:15 Botox Boys - Ericsson IK 4-1
21:15 BK DSL - Stockholm Internationals 0-0

Omgång 2 2015-05-06
20:30 Borat United - Västra Sidan 0-3
20:30 Stockholm Internationals - Botox Boys 0-1
21:15 Young Gunners - BK DSL 1-2
21:15 Ericsson IK - La Luna Kazzi 1-2

Omgång 3 2015-05-13
20:30 Västra Sidan - Ericsson IK 0-0
20:30 Botox Boys - BK DSL 4-4
21:15 Borat United - Young Gunners 0-5 (wo)
21:15 La Luna Kazzi - Stockholm Internationals 2-5

Omgång 4 2015-05-20
20:30 Stockholm Internationals - Västra Sidan 2-3
20:30 BK DSL - La Luna Kazzi 3-4
21:15 Young Gunners - Botox Boys 0-3
21:15 Ericsson IK - Borat United 2-0

Omgång 5 2015-05-27
20:30 La Luna Kazzi - Botox Boys 0-2
20:30 Borat United - Stockholm Internationals 0-5 (wo)
21:15 Västra Sidan - BK DSL 3-6
21:15 Ericsson IK - Young Gunners 2-1

Omgång 6 2015-06-03
20:30 Stockholm Internationals - Ericsson IK 1-1
20:30 BK DSL - Borat United 5-0
21:15 Botox Boys - Västra Sidan 1-2
21:15 Young Gunners - La Luna Kazzi 2-2

Omgång 7 2015-06-10
20:30 Borat United - Botox Boys 0-5 (wo)
20:30 Stockholm Internationals - Young Gunners 3-1
21:15 Ericsson IK - BK DSL 1-2
21:15 Västra Sidan - La Luna Kazzi 5-0

Omgång 8 2015-06-17
20:30 Ericsson IK - Botox Boys 2-3
20:30 Borat United - La Luna Kazzi x-x
21:15 Stockholm Internationals - BK DSL 2-3
20:30 Young Gunners - Västra Sidan 3-4

Omgång 9 2015-08-19
20:30 La Luna Kazzi - Ericsson IK 1-4
21:15 BK DSL - Young Gunners 1-1
21:15 Botox Boys - Stockholm Internationals 1-4

Omgång 10 2015-08-26
20:30 Young Gunners - Borat United x-x
20:30 BK DSL - Botox Boys 1-2
21:15 Stockholm Internationals - La Luna Kazzi 3-1
21:15 Ericsson IK - Västra Sidan 2-4

Omgång 11 2015-09-02
20:30 Borat United - Ericsson IK x-x
20:30 Västra Sidan - Stockholm Internationals 1-0
21:15 La Luna Kazzi - BK DSL 0-7
21:15 Botox Boys - Young Gunners 3-1

Omgång 12 2015-09-09
20:30 Stockholm Internationals - Borat United x-x
20:30 BK DSL - Västra Sidan 6-3
21:15 Botox Boys - La Luna Kazzi 6-1
21:15 Young Gunners - Ericsson IK 4-2

Omgång 13 2015-09-16
20:30 La Luna Kazzi - Young Gunners 3-2
20:30 Ericsson IK - Stockholm Internationals 1-0
21:15 Västra Sidan - Botox Boys 2-1
21:15 Borat United - BK DSL x-x

Omgång 14 2015-09-23
20:30 Young Gunners - Stockholm Internationals 3-1
20:30 BK DSL - Ericsson IK 1-1
21:15 Botox Boys - Borat United x-x
21:15 La Luna Kazzi - Västra Sidan 2-3

Seriespel 2014

Exportera visade matcher i Seriespel 2014: icalendar
Omgång 1 2014-04-23
20:30 Walk Over - Young Gunners 2-2
20:30 Stockholm Internationals - Borat United 1-0
21:15 BK Rally - Västra Sidan 3-1
21:15 Ericsson IK - La Luna Kazzi 2-3

Omgång 2 2014-05-07
20:30 Borat United - Walk Over 8-0
20:30 Young Gunners - BK Rally 0-2
21:15 Västra Sidan - Ericsson IK 1-1
21:15 La Luna Kazzi - Stockholm Internationals 0-2

Omgång 3 2014-05-14
20:30 Borat United - Young Gunners 0-3
20:30 Ericsson IK - BK Rally 1-4
21:15 Walk Over - La Luna Kazzi 0-3
21:15 Stockholm Internationals - Västra Sidan 1-1

Omgång 4 2014-05-21
20:30 La Luna Kazzi - Borat United 4-0
20:30 BK Rally - Stockholm Internationals 2-6
21:15 Young Gunners - Ericsson IK 0-2
21:15 Västra Sidan - Walk Over 2-1

Omgång 5 2014-05-28
20:30 La Luna Kazzi - Young Gunners 2-1
20:30 Stockholm Internationals - Ericsson IK 0-0
21:15 Borat United - Västra Sidan 1-1
21:15 Walk Over - BK Rally 4-5

Omgång 6 2014-06-04
20:30 Västra Sidan - La Luna Kazzi 1-2
20:30 BK Rally - Borat United 3-2
21:15 Young Gunners - Stockholm Internationals 2-2
21:15 Ericsson IK - Walk Over 0-2

Omgång 7 2014-06-11
20:30 La Luna Kazzi - BK Rally 2-1
20:30 Borat United - Ericsson IK 0-0
21:15 Walk Over - Stockholm Internationals 2-5
21:15 Västra Sidan - Young Gunners 1-3

Omgång 8 2014-06-18
20:30 La Luna Kazzi - Ericsson IK 3-1
20:30 Västra Sidan - BK Rally 5-0 (wo)
21:15 Borat United - Stockholm Internationals 0-5
21:15 Young Gunners - Walk Over 3-2

Omgång 9 2014-08-20
20:30 Stockholm Internationals - La Luna Kazzi 5-1
20:30 Ericsson IK - Västra Sidan 5-4
21:15 Walk Over - Borat United 3-2
21:15 BK Rally - Young Gunners 0-4

Omgång 10 2014-08-27
20:30 La Luna Kazzi - Walk Over 5-1
20:30 BK Rally - Ericsson IK 3-1
21:15 Young Gunners - Borat United 0-2
21:15 Västra Sidan - Stockholm Internationals 2-1

Omgång 11 2014-09-03
20:30 Borat United - La Luna Kazzi 3-2
20:30 Ericsson IK - Young Gunners 1-2
21:15 Walk Over - Västra Sidan 2-1
21:15 Stockholm Internationals - BK Rally 9-2

Omgång 12 2014-09-10
20:30 Young Gunners - La Luna Kazzi 4-0
20:30 Ericsson IK - Stockholm Internationals 0-3
21:15 BK Rally - Walk Over 3-3
21:15 Västra Sidan - Borat United 1-4

Omgång 13 2014-09-17
20:30 La Luna Kazzi - Västra Sidan 2-1
20:30 Walk Over - Ericsson IK 2-3
21:15 Borat United - BK Rally 3-1
21:15 Stockholm Internationals - Young Gunners 1-1

Omgång 14 2014-09-24
20:30 BK Rally - La Luna Kazzi 3-4
20:30 Young Gunners - Västra Sidan 1-2
21:15 Ericsson IK - Borat United 1-5
21:15 Stockholm Internationals - Walk Over 5-0

Seriespel 2013

Exportera visade matcher i Seriespel 2013: icalendar
Omgång 1 2013-05-02
20:30 Ängby/Walk Over - Västra Sidan 2-5
20:30 Borat United - La Luna Kazzi 5-5
21:15 Stockholm Internationals - Arcus/Skottarna 3-1
21:15 Vi Tackar - Young Gunners 0-1

Omgång 2 2013-05-16
20:30 Young Gunners - Ängby/Walk Over 3-0
20:30 Västra Sidan - Borat United 1-7
21:15 La Luna Kazzi - Stockholm Internationals 0-4
21:15 Arcus/Skottarna - Vi Tackar 3-3

Omgång 3 2013-05-23
20:30 Borat United - Ängby/Walk Over 6-3
20:30 Vi Tackar - La Luna Kazzi 1-1
21:15 Stockholm Internationals - Västra Sidan 3-0
21:15 Arcus/Skottarna - Young Gunners 1-1

Omgång 4 2013-05-30
20:30 Young Gunners - Borat United 0-2
20:30 La Luna Kazzi - Arcus/Skottarna 2-2
21:15 Ängby/Walk Over - Stockholm Internationals 0-3
21:15 Västra Sidan - Vi Tackar 2-2

Omgång 5 2013-06-13
20:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 0-4
20:30 La Luna Kazzi - Young Gunners 4-5
21:15 Stockholm Internationals - Borat United 3-3
21:15 Vi Tackar - Ängby/Walk Over 1-2

Omgång 6 2013-08-22
20:30 Borat United - Vi Tackar 1-0
20:30 Ängby/Walk Over - Arcus/Skottarna 5-3
21:15 Young Gunners - Stockholm Internationals 2-2
21:15 Västra Sidan - La Luna Kazzi 0-2

Omgång 7 2013-08-29
20:30 Arcus/Skottarna - Borat United 2-1
20:30 Västra Sidan - Young Gunners 2-2
21:15 Vi Tackar - Stockholm Internationals 1-4
21:15 La Luna Kazzi - Ängby/Walk Over 4-1

Omgång 8 2013-09-05
20:30 La Luna Kazzi - Borat United 3-2
20:30 Young Gunners - Vi Tackar 1-1
21:15 Västra Sidan - Ängby/Walk Over 2-0
21:15 Arcus/Skottarna - Stockholm Internationals 1-1

Omgång 9 2013-09-12
20:30 Ängby/Walk Over - Young Gunners 1-3
20:30 Vi Tackar - Arcus/Skottarna 2-2
21:15 Borat United - Västra Sidan 1-0
21:15 Stockholm Internationals - La Luna Kazzi 1-1

Omgång 10 2013-09-19
20:30 La Luna Kazzi - Vi Tackar 3-5
20:30 Young Gunners - Arcus/Skottarna 5-3
21:15 Ängby/Walk Over - Borat United 4-1
21:15 Västra Sidan - Stockholm Internationals 2-6

Omgång 11 2013-09-26
20:30 Borat United - Young Gunners 0-5
20:30 Arcus/Skottarna - La Luna Kazzi 3-1
21:15 Stockholm Internationals - Ängby/Walk Over 4-1
21:15 Vi Tackar - Västra Sidan 3-1

Omgång 12 2013-10-03
20:30 Ängby/Walk Over - Vi Tackar 4-2
20:30 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 2-1
21:15 Borat United - Stockholm Internationals 2-3
21:15 Young Gunners - La Luna Kazzi 5-2

Omgång 13 2013-10-10
20:30 Arcus/Skottarna - Ängby/Walk Over 2-3
20:30 La Luna Kazzi - Västra Sidan 2-5
21:15 Stockholm Internationals - Young Gunners 0-0
21:15 Vi Tackar - Borat United 0-3

Omgång 14 2013-10-17
20:30 Borat United - Arcus/Skottarna 0-3
20:30 Ängby/Walk Over - La Luna Kazzi 1-6
21:15 Stockholm Internationals - Vi Tackar 3-0
21:15 Young Gunners - Västra Sidan 1-2

Seriespel 2012

Exportera visade matcher i Seriespel 2012: icalendar
Omgång 1 2012-04-19
18:15 Vi Tackar - Walk Over 0-0
19:00 Arcus/Skottarna - Söderberga United 7-3
19:45 Jung Boys - FC Magenta 1-1
20:30 AC. Kista - Västra Sidan 3-3
21:15 Stockholm Internationals - Ängby Corps 2-1

Omgång 2 2012-04-26
18:15 Walk Over - AC. Kista 1-1
19:00 Ängby Corps - Vi Tackar 0-2
19:45 Söderberga United - Jung Boys 4-2
20:30 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 1-4
21:15 FC Magenta - Stockholm Internationals 1-5

Omgång 3 2012-05-03
18:15 Vi Tackar - FC Magenta 5-0
19:00 Jung Boys - Västra Sidan 4-1
19:45 Ängby Corps - Walk Over 3-2
20:30 Arcus/Skottarna - AC. Kista 6-1
21:15 Stockholm Internationals - Söderberga United 5-1

Omgång 4 2012-05-10
18:15 AC. Kista - Jung Boys 3-3
19:00 Söderberga United - Vi Tackar 7-2
19:45 FC Magenta - Ängby Corps 1-7
20:30 Walk Over - Arcus/Skottarna 3-1
21:15 Västra Sidan - Stockholm Internationals 2-1

Omgång 5 2012-05-24
18:15 Jung Boys - Arcus/Skottarna 0-6
19:00 Ängby Corps - Söderberga United 4-1
19:45 FC Magenta - Walk Over 2-2
20:30 Vi Tackar - Västra Sidan 4-2
21:15 Stockholm Internationals - AC. Kista 3-2

Omgång 6 2012-05-31
18:15 Walk Over - Jung Boys 4-2
19:00 Västra Sidan - Ängby Corps 1-7
19:45 AC. Kista - Vi Tackar 4-1
20:30 Söderberga United - FC Magenta 2-2
21:15 Arcus/Skottarna - Stockholm Internationals 1-2

Omgång 7 2012-06-07
18:15 Söderberga United - Walk Over 1-2
19:00 Vi Tackar - Arcus/Skottarna 3-1
19:45 FC Magenta - Västra Sidan 4-9
20:30 Ängby Corps - AC. Kista 5-1
21:15 Stockholm Internationals - Jung Boys 2-0

Omgång 8 2012-06-14
18:15 Jung Boys - Vi Tackar 1-3
19:00 AC. Kista - FC Magenta 2-15
19:45 Arcus/Skottarna - Ängby Corps 9-2
20:30 Västra Sidan - Söderberga United 7-2
21:15 Walk Over - Stockholm Internationals 0-0

Omgång 9 2012-06-28
18:15 Söderberga United - AC. Kista 5-0
19:00 FC Magenta - Arcus/Skottarna 3-5
19:45 Västra Sidan - Walk Over 1-3
20:30 Ängby Corps - Jung Boys 1-8
21:15 Vi Tackar - Stockholm Internationals 1-2

Omgång 10 2012-08-16
18:15 Söderberga United - Arcus/Skottarna 0-5
19:00 FC Magenta - Jung Boys 3-3
19:45 Walk Over - Vi Tackar 4-3
20:30 Västra Sidan - AC. Kista 4-2
21:15 Ängby Corps - Stockholm Internationals 0-5

Omgång 11 2012-08-23
18:15 Vi Tackar - Ängby Corps 5-0
19:00 Jung Boys - Söderberga United 2-3
19:45 AC. Kista - Walk Over 0-5
20:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 5-0
21:15 Stockholm Internationals - FC Magenta 10-0

Omgång 12 2012-08-30
18:15 AC. Kista - Arcus/Skottarna 2-8
19:00 FC Magenta - Vi Tackar 6-1
19:45 Walk Over - Ängby Corps 0-5
21:15 Söderberga United - Stockholm Internationals 1-0
19:00 Västra Sidan - Jung Boys 2-6

Omgång 13 2012-09-06
18:15 Vi Tackar - Söderberga United 1-2
19:00 Jung Boys - AC. Kista 2-1
19:45 Ängby Corps - FC Magenta 2-2
20:30 Arcus/Skottarna - Walk Over 2-0
21:15 Stockholm Internationals - Västra Sidan 6-0

Omgång 14 2012-09-13
18:15 Västra Sidan - Vi Tackar 4-0
19:00 Söderberga United - Ängby Corps 5-5
19:45 Walk Over - FC Magenta 1-3
20:30 Arcus/Skottarna - Jung Boys 3-2
21:15 AC. Kista - Stockholm Internationals 2-3

Omgång 15 2012-09-20
18:15 FC Magenta - Söderberga United 0-2
19:00 Vi Tackar - AC. Kista 3-2
19:45 Ängby Corps - Västra Sidan 3-4
20:30 Jung Boys - Walk Over 1-1
21:15 Stockholm Internationals - Arcus/Skottarna 0-3

Omgång 16 2012-09-27
18:15 Walk Over - Söderberga United 0-2
19:00 Arcus/Skottarna - Vi Tackar 1-2
19:45 Västra Sidan - FC Magenta 2-2
20:30 AC. Kista - Ängby Corps 3-3
21:15 Jung Boys - Stockholm Internationals 1-6

Omgång 17 2012-10-04
18:15 FC Magenta - AC. Kista 8-1
19:00 Söderberga United - Västra Sidan 3-0
19:45 Ängby Corps - Arcus/Skottarna 1-0
20:30 Vi Tackar - Jung Boys 3-1
21:15 Stockholm Internationals - Walk Over 2-1

Omgång 18 2012-10-11
18:15 Jung Boys - Ängby Corps 6-3
19:00 Arcus/Skottarna - FC Magenta 3-8
19:45 Walk Over - Västra Sidan 2-0
20:30 AC. Kista - Söderberga United 3-3
21:15 Stockholm Internationals - Vi Tackar 3-0

Seriespel 2011

Exportera visade matcher i Seriespel 2011: icalendar
Omgång 1 2011-04-14
18:15 Vi Tackar - FC Jotta 2-1
19:00 FC Magenta - Västra Sidan 3-3
19:45 Walk Over - BK Rally 3-0
20:30 Söderberga Utd - Arcus/Skottarna 4-2
21:15 AC. Kista - Sthlm Internationals 0-5

Omgång 2 2011-04-28
18:15 Arcus/Skottarna - FC Magenta 1-5
19:00 Västra Sidan - Söderberga Utd 6-0
19:45 BK Rally - Vi Tackar 1-3
20:30 FC Jotta - AC. Kista 2-2
21:15 Sthlm Internationals - Walk Over 2-1

Omgång 3 2011-05-05
18:15 FC Magenta - BK Rally 2-5
19:00 FC Jotta - Söderberga Utd 1-2
19:45 AC. Kista - Arcus/Skottarna 1-2
20:30 Walk Over - Västra Sidan 0-2
21:15 Vi Tackar - Sthlm Internationals 0-4

Omgång 4 2011-05-12
18:15 Arcus/Skottarna - Walk Over 2-3
19:00 Västra Sidan - AC. Kista 1-2
19:45 Söderberga Utd - Vi Tackar 1-3
20:30 BK Rally - FC Jotta 3-2
21:15 Sthlm Internationals - FC Magenta 1-1

Omgång 5 2011-05-19
18:15 FC Jotta - Västra Sidan 1-2
19:00 FC Magenta - Vi Tackar 1-2
19:45 Arcus/Skottarna - BK Rally 8-1
20:30 AC. Kista - Walk Over 4-0
21:15 Sthlm Internationals - Söderberga Utd 3-0

Omgång 6 2011-05-26
18:15 BK Rally - AC. Kista 5-1
19:00 Vi Tackar - Arcus/Skottarna 1-4
19:45 Söderberga Utd - FC Magenta 1-4
20:30 Walk Over - FC Jotta 3-2
21:15 Västra Sidan - Sthlm Internationals 1-1

Omgång 7 2011-06-09
18:15 Västra Sidan - BK Rally 6-2
19:00 FC Magenta - FC Jotta 5-2
19:45 Walk Over - Vi Tackar 2-0
20:30 AC. Kista - Söderberga Utd 1-2
21:15 Arcus/Skottarna - Sthlm Internationals 2-1

Omgång 8 2011-06-16
18:15 Söderberga Utd - Walk Over 6-0
19:00 FC Jotta - Arcus/Skottarna 0-5
19:45 FC Magenta - AC. Kista 1-2
20:30 Vi Tackar - Västra Sidan 1-2
21:15 Sthlm Internationals - BK Rally 2-2

Omgång 9 2011-06-30
18:15 AC. Kista - Vi Tackar 5-1
19:00 Walk Over - FC Magenta 3-3
19:45 BK Rally - Söderberga Utd 1-2
20:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 4-2
21:15 FC Jotta - Sthlm Internationals 0-5

Omgång 10 2011-08-18
18:15 FC Jotta - Vi Tackar 5-0
19:00 Västra Sidan - FC Magenta 3-2
19:45 BK Rally - Walk Over 2-3
20:30 Arcus/Skottarna - Söderberga Utd 3-4
21:15 Sthlm Internationals - AC. Kista 4-1

Omgång 11 2011-08-25
18:15 FC Magenta - Arcus/Skottarna 2-4
19:00 Söderberga Utd - Västra Sidan 2-2
19:45 Vi Tackar - BK Rally 2-1
20:30 AC. Kista - FC Jotta 2-2
21:15 Walk Over - Sthlm Internationals 2-4

Omgång 12 2011-09-01
18:15 BK Rally - FC Magenta 1-2
19:00 Söderberga Utd - FC Jotta 3-0
19:45 Arcus/Skottarna - AC. Kista 3-2
20:30 Västra Sidan - Walk Over 0-2
21:15 Sthlm Internationals - Vi Tackar 2-0

Omgång 13 2011-09-08
18:15 AC. Kista - Västra Sidan 1-12
19:00 Walk Over - Arcus/Skottarna 5-3
19:45 Vi Tackar - Söderberga Utd 0-3
20:30 FC Jotta - BK Rally 5-3
21:15 FC Magenta - Sthlm Internationals 0-2

Omgång 14 2011-09-15
18:15 Walk Over - AC. Kista 5-0
19:00 Vi Tackar - FC Magenta 3-4
19:45 BK Rally - Arcus/Skottarna 4-7
20:30 Västra Sidan - FC Jotta 1-1
21:15 Söderberga Utd - Sthlm Internationals 1-1

Omgång 15 2011-09-22
18:15 Arcus/Skottarna - Vi Tackar 3-3
19:00 AC. Kista - BK Rally 2-3
19:45 FC Magenta - Söderberga Utd 3-7
20:30 FC Jotta - Walk Over 2-3
21:15 Sthlm Internationals - Västra Sidan 2-1

Omgång 16 2011-09-29
18:15 Söderberga Utd - AC. Kista 2-0
19:00 FC Jotta - FC Magenta 1-2
19:45 Vi Tackar - Walk Over 1-6
20:30 BK Rally - Västra Sidan 1-4
21:15 Sthlm Internationals - Arcus/Skottarna 2-0

Omgång 17 2011-10-06
18:15 Walk Over - Söderberga Utd 3-1
19:00 Arcus/Skottarna - FC Jotta 0-0
19:45 AC. Kista - FC Magenta 5-0
20:30 Västra Sidan - Vi Tackar 1-2
21:15 BK Rally - Sthlm Internationals 1-4

Omgång 18 2011-10-13
18:15 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 2-0
19:00 FC Magenta - Walk Over 0-5
19:45 Söderberga Utd - BK Rally 1-1
20:30 Vi Tackar - AC. Kista 3-8
21:15 Sthlm Internationals - FC Jotta 2-4

Träningsmatcher 2011

Exportera visade matcher i Träningsmatcher 2011: icalendar
Omgång 1 2011-04-09
10:30 Västra Sidan - Sthlm Internationals 0-0
11:00 Västra Sidan - Sol Invictus 4-3
11:00 Västra Sidan - Sthlm Internationals 0-0

Seriespel 2010

Exportera visade matcher i Seriespel 2010: icalendar
Omgång 1 2010-04-22
18:15 Vi Tackar - FC Jotta 0-1
19:00 Torpederna - KI Kickers 0-4
19:45 SuperSubs FF - BK Rally 2-4
20:30 Söderberga Utd - Arcus/Skottarna 4-3
13:00 Västra Sidan - Sthlm Internationals 0-4

Omgång 2 2010-04-29
18:15 Arcus/Skottarna - Torpederna 7-1
19:00 KI Kickers - Söderberga Utd 2-1
19:45 BK Rally - Vi Tackar 4-6
20:30 FC Jotta - Västra Sidan 0-6 T
21:15 Sthlm Internationals - SuperSubs FF 2-1

Omgång 3 2010-05-06
18:15 Torpederna - BK Rally 3-1
19:00 FC Jotta - Söderberga Utd 4-5
19:45 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 2-3
20:30 SuperSubs FF - KI Kickers 0-0
21:15 Vi Tackar - Sthlm Internationals 0-4

Omgång 4 2010-05-20
18:15 KI Kickers - Västra Sidan 2-2
19:00 Arcus/Skottarna - SuperSubs FF 5-0 (wo)
19:45 Söderberga Utd - Vi Tackar 0-4
20:30 BK Rally - FC Jotta 2-0
21:15 Sthlm Internationals - Torpederna 4-1

Omgång 5 2010-05-27
18:15 Västra Sidan - SuperSubs FF 4-0
19:00 Torpederna - Vi Tackar 0-1
19:45 Arcus/Skottarna - BK Rally 1-3
20:30 FC Jotta - KI Kickers 2-5
21:15 Sthlm Internationals - Söderberga Utd 2-1

Omgång 6 2010-06-03
18:15 BK Rally - Västra Sidan 2-2
19:00 Vi Tackar - Arcus/Skottarna 1-3
19:45 Söderberga Utd - Torpederna 2-0
20:30 SuperSubs FF - FC Jotta 1-5
21:15 KI Kickers - Sthlm Internationals 1-0

Omgång 7 2010-06-10
18:15 Västra Sidan - Söderberga Utd 1-3
19:00 Torpederna - FC Jotta 4-3
19:45 SuperSubs FF - Vi Tackar 1-2
20:30 KI Kickers - BK Rally 3-1
21:15 Arcus/Skottarna - Sthlm Internationals 0-2

Omgång 8 2010-06-17
18:15 Söderberga Utd - SuperSubs FF 4-3
19:00 FC Jotta - Arcus/Skottarna 0-5
19:45 Torpederna - Västra Sidan 3-3
20:30 Vi Tackar - KI Kickers 2-3
21:15 Sthlm Internationals - BK Rally 1-0

Omgång 9 2010-07-01
18:15 Västra Sidan - Vi Tackar 0-1
19:00 SuperSubs FF - Torpederna 3-4
19:45 BK Rally - Söderberga Utd 2-1
20:30 Arcus/Skottarna - KI Kickers 0-1
21:15 FC Jotta - Sthlm Internationals 0-0

Omgång 10 2010-08-19
18:15 FC Jotta - Vi Tackar 4-1
19:00 KI Kickers - Torpederna 4-1
19:45 BK Rally - SuperSubs FF 2-9
20:30 Arcus/Skottarna - Söderberga Utd 2-6
13:00 Sthlm Internationals - Västra Sidan 5-3

Omgång 11 2010-08-26
18:15 Torpederna - Arcus/Skottarna 1-1
19:00 Söderberga Utd - KI Kickers 4-3
19:45 Vi Tackar - BK Rally 5-0
20:30 Västra Sidan - FC Jotta 1-3
21:15 SuperSubs FF - Sthlm Internationals 1-4

Omgång 12 2010-09-02
18:15 BK Rally - Torpederna 0-1
19:00 Söderberga Utd - FC Jotta 3-2
19:45 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 2-2
20:30 KI Kickers - SuperSubs FF 2-2
21:15 Sthlm Internationals - Vi Tackar 2-1

Omgång 13 2010-09-09
18:15 Västra Sidan - KI Kickers 2-1
19:00 SuperSubs FF - Arcus/Skottarna 1-2
19:45 Vi Tackar - Söderberga Utd 2-1
20:30 FC Jotta - BK Rally 1-2
21:15 Torpederna - Sthlm Internationals 0-4

Omgång 14 2010-09-16
18:15 SuperSubs FF - Västra Sidan 2-0
19:00 Vi Tackar - Torpederna 1-0
19:45 BK Rally - Arcus/Skottarna 5-2
20:30 KI Kickers - FC Jotta 0-0
21:15 Söderberga Utd - Sthlm Internationals 0-1

Omgång 15 2010-09-23
18:15 Västra Sidan - BK Rally 2-5
19:00 Arcus/Skottarna - Vi Tackar 4-1
19:45 Torpederna - Söderberga Utd 0-1
20:30 FC Jotta - SuperSubs FF 2-1
21:15 Sthlm Internationals - KI Kickers 5-1

Omgång 16 2010-09-30
18:15 Söderberga Utd - Västra Sidan 2-1
19:00 FC Jotta - Torpederna 1-1
19:45 Vi Tackar - SuperSubs FF 5-0 (wo)
20:30 BK Rally - KI Kickers 5-1
21:15 Sthlm Internationals - Arcus/Skottarna 2-2

Omgång 17 2010-10-07
18:15 SuperSubs FF - Söderberga Utd 0-5 (wo)
19:00 Arcus/Skottarna - FC Jotta 1-3
19:45 Västra Sidan - Torpederna 2-0
20:30 KI Kickers - Vi Tackar 0-4
21:15 BK Rally - Sthlm Internationals 3-3

Omgång 18 2010-10-14
18:15 Vi Tackar - Västra Sidan 1-3
19:00 Torpederna - SuperSubs FF 5-0 (wo)
19:45 Söderberga Utd - BK Rally 0-2
20:30 KI Kickers - Arcus/Skottarna 1-2
21:15 Sthlm Internationals - FC Jotta 1-0

Träningsmatcher 2010

Exportera visade matcher i Träningsmatcher 2010: icalendar

Seriespel 2009

Exportera visade matcher i Seriespel 2009: icalendar
Omgång 1 2009-04-23
18:00 Kälvesta Blues - FC Jotta 0-0
18:45 Torpederna - Rude Boys United 3-2
19:30 SuperSubs FF - BK Rally 2-5
20:15 Söderberga United - Arcus/Skottarna 4-5
21:00 Västra Sidan - Sthlm Internationals 1-1

Omgång 2 2009-05-07
18:00 Rude Boys United - Söderberga United 4-3
18:45 Arcus/Skottarna - Torpederna 3-1
19:30 BK Rally - Kälvesta Blues 9-0
20:15 FC Jotta - Västra Sidan 3-1
21:00 Sthlm Internationals - SuperSubs FF 4-1

Omgång 3 2009-05-14
18:00 Torpederna - BK Rally 0-5
18:45 FC Jotta - Söderberga United 3-1
19:30 Västra Sidan - Arcus/Skottarna 3-1
20:15 SuperSubs FF - Rude Boys United 2-2
21:00 Kälvesta Blues - Sthlm Internationals 0-4

Omgång 4 2009-05-21
18:00 Rude Boys United - Västra Sidan 0-3
18:45 Arcus/Skottarna - SuperSubs FF 2-5
19:30 Söderberga United - Kälvesta Blues 0-1
20:15 BK Rally - FC Jotta 2-0
21:00 Sthlm Internationals - Torpederna 2-0

Omgång 5 2009-05-28
18:00 Västra Sidan - SuperSubs FF 1-2
18:45 Torpederna - Kälvesta Blues 4-0
19:30 Arcus/Skottarna - BK Rally 2-3
20:15 FC Jotta - Rude Boys United 4-2
21:00 Sthlm Internationals - Söderberga United 4-4

Omgång 6 2009-06-04
18:00 BK Rally - Västra Sidan 4-1
18:45 Kälvesta Blues - Arcus/Skottarna 2-6
19:30 Söderberga United - Torpederna 1-1
20:15 SuperSubs FF - FC Jotta 1-0
21:00 Rude Boys United - Sthlm Internationals 0-4

Omgång 7 2009-06-11
18:00 Västra Sidan - Söderberga United 4-2
18:45 Torpederna - FC Jotta 1-5
19:30 SuperSubs FF - Kälvesta Blues 6-0
20:15 Rude Boys United - BK Rally 0-4
21:00 Arcus/Skottarna - Sthlm Internationals 1-4

Omgång 8 2009-06-25
18:00 Söderberga United - SuperSubs FF 3-1
18:45 FC Jotta - Arcus/Skottarna 3-1
19:30 Torpederna - Västra Sidan 1-7
20:15 Kälvesta Blues - Rude Boys United 0-5 (wo)
21:00 Sthlm Internationals - BK Rally 1-2

Omgång 9 2009-08-13
18:00 Västra Sidan - Kälvesta Blues 2-0
18:45 SuperSubs FF - Torpederna 2-1
19:30 BK Rally - Söderberga United 2-5
20:15 Arcus/Skottarna - Rude Boys United 2-0
21:00 FC Jotta - Sthlm Internationals 0-5 (wo)

Omgång 10 2009-08-20
18:00 FC Jotta - Kälvesta Blues 2-0
18:45 Rude Boys United - Torpederna 4-1
19:30 BK Rally - SuperSubs FF 5-0
20:15 Arcus/Skottarna - Söderberga United 2-4
21:00 Sthlm Internationals - Västra Sidan 2-2

Omgång 11 2009-08-27
18:00 Kälvesta Blues - BK Rally 1-4
18:45 Söderberga United - Rude Boys United 7-0
19:30 Torpederna - Arcus/Skottarna 2-1
20:15 Västra Sidan - FC Jotta 3-1
21:00 SuperSubs FF - Sthlm Internationals 1-4

Omgång 12 2009-09-03
18:00 BK Rally - Torpederna 2-5
18:45 Söderberga United - FC Jotta 1-0
19:30 Arcus/Skottarna - Västra Sidan 1-10
20:15 Rude Boys United - SuperSubs FF 0-1
21:00 Sthlm Internationals - Kälvesta Blues 3-1

Omgång 13 2009-09-10
18:00 Västra Sidan - Rude Boys United 7-2
18:45 SuperSubs FF - Arcus/Skottarna 3-2
19:30 Kälvesta Blues - Söderberga United 2-2
20:15 FC Jotta - BK Rally 0-5
21:00 Torpederna - Sthlm Internationals 1-2

Omgång 14 2009-09-17
18:00 SuperSubs FF - Västra Sidan 3-5
18:45 Kälvesta Blues - Torpederna 0-3
19:30 BK Rally - Arcus/Skottarna 5-0
20:15 Rude Boys United - FC Jotta 0-5 (wo)
21:00 Söderberga United - Sthlm Internationals 0-1

Omgång 15 2009-09-24
18:45 Arcus/Skottarna - Kälvesta Blues 2-2
19:30 Torpederna - Söderberga United 5-1
20:15 FC Jotta - SuperSubs FF 2-1
21:00 Sthlm Internationals - Rude Boys United 4-0
20:15 Västra Sidan - BK Rally 3-3

Omgång 16 2009-10-01
18:00 Söderberga United - Västra Sidan 3-3
18:45 FC Jotta - Torpederna 2-1
19:30 Kälvesta Blues - SuperSubs FF 0-7
20:15 BK Rally - Rude Boys United 1-3
21:00 Sthlm Internationals - Arcus/Skottarna 7-1

Omgång 17 2009-10-08
18:00 SuperSubs FF - Söderberga United 3-2
18:45 Arcus/Skottarna - FC Jotta 2-3
19:30 Västra Sidan - Torpederna 3-1
20:15 Rude Boys United - Kälvesta Blues 2-2
21:00 BK Rally - Sthlm Internationals 0-1

Omgång 18 2009-10-15
18:00 Kälvesta Blues - Västra Sidan 1-10
18:45 Torpederna - SuperSubs FF 1-8
19:30 Söderberga United - BK Rally 2-3
20:15 Rude Boys United - Arcus/Skottarna 3-6
21:00 Sthlm Internationals - FC Jotta 1-1

Sportfixaren Cup 2009

Exportera visade matcher i Sportfixaren Cup 2009: icalendar
Omgång 1
28/03 09:00 Suomi United - Västra Sidan 0-6
28/03 09:00 FC Häger - Hallandsgatan 0-4

Omgång 2
28/03 09:48 Västra Sidan - Hallandsgatan 0-1
28/03 09:48 Suomi United - FC Häger 0-0

Omgång 3
28/03 10:36 Västra Sidan - FC Häger 1-0
28/03 10:36 Hallandsgatan - Suomi United 3-0

Sportfixaren Cup 2009 slutspel

Exportera visade matcher i Sportfixaren Cup 2009 slutspel: icalendar
Omgång 1
28/03 15:30 Västra Sidan - Indiska Elefanterna 3-2

Omgång 2
28/03 16:30 Bromma Vets - Västra Sidan 2-1

Seriespel 2008

Exportera visade matcher i Seriespel 2008: icalendar
Omgång 1 2008-04-16
18:00 Fredriks Drängar - Hässelby Gård 2-1
18:45 KI Kickers - BKPV 2-1
19:30 Västra Sidan - FIKS 6-2
20:15 Söderberga United - Johnny Bråttom 3-0

Omgång 2 2008-04-23
18:00 FIKS - Söderberga United 2-4
18:45 Västra Sidan - Johnny Bråttom 3-0
19:30 KI Kickers - Hässelby Gård 2-0
20:15 BKPV - Fredriks Drängar 2-0

Omgång 3 2008-05-07
18:00 Johnny Bråttom - Hässelby Gård 2-1
18:45 Fredriks Drängar - FIKS 4-1
19:30 Söderberga United - BKPV 2-1
20:15 Västra Sidan - KI Kickers 0-0

Omgång 4 2008-05-14
18:00 Fredriks Drängar - KI Kickers 3-2
18:45 Söderberga United - Västra Sidan 0-3
19:30 Johnny Bråttom - FIKS 1-0
20:15 Hässelby Gård - BKPV 2-1

Omgång 5 2008-05-21
18:00 Johnny Bråttom - Fredriks Drängar 4-2
18:45 BKPV - Västra Sidan 1-7
19:30 Hässelby Gård - Söderberga United 1-2
20:15 FIKS - KI Kickers 2-0

Omgång 6 2008-05-28
18:00 KI Kickers - Söderberga United 2-2
18:45 BKPV - Johnny Bråttom 0-5
19:30 Västra Sidan - Fredriks Drängar 5-0
20:15 FIKS - Hässelby Gård 1-1

Omgång 7 2008-06-04
18:00 Hässelby Gård - Västra Sidan 1-6
18:45 FIKS - BKPV 1-1
19:30 KI Kickers - Johnny Bråttom 3-2
20:15 Söderberga United - Fredriks Drängar 6-1

Omgång 8 2008-06-11
18:00 Hässelby Gård - Fredriks Drängar 0-3
18:45 BKPV - KI Kickers 3-0
19:30 FIKS - Västra Sidan 3-3
20:15 Johnny Bråttom - Söderberga United 1-4

Omgång 9 2008-08-13
18:00 Söderberga United - FIKS 4-1
18:45 Johnny Bråttom - Västra Sidan 1-0
19:30 Hässelby Gård - KI Kickers 0-2
20:15 Fredriks Drängar - BKPV 4-0

Omgång 10 2008-08-20
18:00 Hässelby Gård - Johnny Bråttom 1-0
18:45 FIKS - Fredriks Drängar 0-2
19:30 BKPV - Söderberga United 1-4
20:15 KI Kickers - Västra Sidan 0-2

Omgång 11 2008-08-27
18:00 KI Kickers - Fredriks Drängar 1-1
18:45 Västra Sidan - Söderberga United 3-4
19:30 FIKS - Johnny Bråttom 0-4
20:15 BKPV - Hässelby Gård 2-0

Omgång 12 2008-09-03
18:00 Fredriks Drängar - Johnny Bråttom 1-3
18:45 Västra Sidan - BKPV 8-0
19:30 Söderberga United - Hässelby Gård 5-0 (wo)
20:15 KI Kickers - FIKS 2-2

Omgång 13 2008-09-10
18:00 Söderberga United - KI Kickers 1-2
18:45 Johnny Bråttom - BKPV 5-1
19:30 Fredriks Drängar - Västra Sidan 1-6
20:15 Hässelby Gård - FIKS 0-0

Omgång 14 2008-09-17
18:00 Västra Sidan - Hässelby Gård 5-2
18:45 BKPV - FIKS 1-2
19:30 Johnny Bråttom - KI Kickers 0-0
20:15 Fredriks Drängar - Söderberga United 2-1

Sportfixaren Cup 2008 slutspel

Exportera visade matcher i Sportfixaren Cup 2008 slutspel: icalendar
Omgång 1
29/03 15:50 Västra Sidan - TTLS 3-1
29/03 17:10 Västra Sidan - Teknisk Fysik 1-1 T
29/03 17:50 Västra Sidan - Enhörna 1-3
29/03 18:30 Team Traci - Enhörna 0-3

Sportfixaren Cup 2008

Exportera visade matcher i Sportfixaren Cup 2008: icalendar
Omgång 1
29/03 11:05 Värmdö Allstars - Västra Sidan 0-5
29/03 11:05 Ribba - Murph Productions 1-1
29/03 11:30 Murph Productions - Värmdö Allstars 3-5
29/03 11:55 Västra Sidan - Murph Productions 3-0
29/03 11:55 Värmdö Allstars - Ribba 1-1
29/03 12:30 Västra Sidan - Ribba 2-1

Träningsmatcher 2008

Exportera visade matcher i Träningsmatcher 2008: icalendar
Omgång 1 2008-04-13
11:00 Västra Sidan - Torpederna 13-3

Seriespel 2007

Exportera visade matcher i Seriespel 2007: icalendar
Omgång 1 2007-04-16
18:45 LFF - FC Players 2-1
19:30 Västra Sidan - Johnny Bråttom 3-1
20:15 Tidsfördrif - Catolica 1-1
21:00 KI Kickers - Sthlm Internationals 0-3
18:45 FC Players - Västra Sidan 0-10
19:30 Johnny Bråttom - Tidsfördrif 1-0
20:15 Catolica - KI Kickers 2-2
21:00 LFF - Sthlm Internationals 1-3
18:45 Johnny Bråttom - KI Kickers 1-5
19:30 Västra Sidan - LFF 1-0
20:15 FC Players - Tidsfördrif 6-1
21:00 Sthlm Internationals - Catolica 5-0
18:45 Tidsfördrif - Västra Sidan 1-3
19:30 LFF - KI Kickers 0-5
20:15 Catolica - FC Players 1-8
21:00 Sthlm Internationals - Johnny Bråttom 4-0
18:45 Catolica - Johnny Bråttom 3-2
19:30 FC Players - KI Kickers 2-3
20:15 LFF - Tidsfördrif 3-1
21:00 Sthlm Internationals - Västra Sidan 3-3
18:45 LFF - Johnny Bråttom 1-2
19:30 KI Kickers - Tidsfördrif 0-1
20:15 Catolica - Västra Sidan 3-1
21:00 FC Players - Sthlm Internationals 0-5 (wo)
18:45 LFF - Catolica 2-5
19:30 Johnny Bråttom - FC Players 0-1
20:15 Västra Sidan - KI Kickers 1-1
21:00 Tidsfördrif - Sthlm Internationals 1-3
18:45 Catolica - LFF 3-1
19:30 KI Kickers - Västra Sidan 1-4
20:15 FC Players - Johnny Bråttom 4-2
21:00 Sthlm Internationals - Tidsfördrif 3-1
18:45 Johnny Bråttom - LFF x-x
19:30 Västra Sidan - Catolica 3-1
20:15 Tidsfördrif - KI Kickers 1-1
21:00 Sthlm Internationals - FC Players 3-3
18:45 KI Kickers - FC Players 2-1
19:30 Tidsfördrif - LFF x-x
20:15 Johnny Bråttom - Catolica 0-4
21:00 Västra Sidan - Sthlm Internationals 3-2
18:45 FC Players - Catolica 2-3
19:30 Västra Sidan - Tidsfördrif 3-1
20:15 KI Kickers - LFF 2-1
21:00 Johnny Bråttom - Sthlm Internationals 3-2
18:45 LFF - Västra Sidan 3-3
19:30 Tidsfördrif - FC Players 2-3
20:15 KI Kickers - Johnny Bråttom 0-2
21:00 Catolica - Sthlm Internationals 0-2
18:45 Tidsfördrif - Johnny Bråttom 0-2
19:30 KI Kickers - Catolica 5-0 (wo)
20:15 Västra Sidan - FC Players x-x
21:00 Sthlm Internationals - LFF 2-1
18:45 Catolica - Tidsfördrif 0-1
19:30 FC Players - LFF 1-2
20:15 Johnny Bråttom - Västra Sidan 1-1
21:00 Sthlm Internationals - KI Kickers 1-0

Eds Cup 2006 slutspel

Exportera visade matcher i Eds Cup 2006 slutspel: icalendar

Eds Cup 2006

Exportera visade matcher i Eds Cup 2006: icalendar

Seriespel 2006

Exportera visade matcher i Seriespel 2006: icalendar
Omgång 1 2006-04-24
18:00 Johnny Bråttom - Jkppianfallet FC 5-0 (wo)
18:45 Barnes Utd - Tidsfördrif 1-2
19:30 Sältik - Västra Sidan 2-8
20:15 BK Rally - FC Jotta 2-0
18:00 Västra Sidan - Barnes Utd 0-1
18:45 Sältik - Jkppianfallet FC 1-4
19:30 FC Jotta - Johnny Bråttom 3-1
20:15 Tidsfördrif - BK Rally 1-3
18:00 Tidsfördrif - Johnny Bråttom 0-2
18:45 Jkppianfallet FC - FC Jotta 0-4
19:30 Västra Sidan - BK Rally 1-2
20:15 Barnes Utd - Sältik 2-0
18:00 BK Rally - Barnes Utd 2-1
18:45 Sältik - Johnny Bråttom 0-2
19:30 Jkppianfallet FC - Tidsfördrif 5-1
20:15 FC Jotta - Västra Sidan 2-1
18:00 FC Jotta - Tidsfördrif 3-2
18:45 Jkppianfallet FC - Barnes Utd 3-1
19:30 Sältik - BK Rally 0-7
20:15 Västra Sidan - Johnny Bråttom 3-3
18:00 Västra Sidan - Jkppianfallet FC 0-0
18:45 Johnny Bråttom - BK Rally 2-1
19:30 FC Jotta - Barnes Utd 4-1
20:15 Sältik - Tidsfördrif 1-0
18:00 Sältik - FC Jotta 3-2
19:30 Barnes Utd - Johnny Bråttom 2-2
20:15 BK Rally - Jkppianfallet FC 1-0
18:00 Jkppianfallet FC - Johnny Bråttom 1-0
18:45 Tidsfördrif - Barnes Utd 2-0
19:30 Västra Sidan - Sältik 2-0
20:15 FC Jotta - BK Rally 2-1
18:00 Barnes Utd - Västra Sidan 0-1
18:45 Jkppianfallet FC - Sältik 6-0
19:30 Johnny Bråttom - FC Jotta 1-0
20:15 BK Rally - Tidsfördrif 1-7
18:00 Johnny Bråttom - Tidsfördrif 0-1
18:45 FC Jotta - Jkppianfallet FC 0-5
19:30 BK Rally - Västra Sidan 1-0
20:15 Sältik - Barnes Utd 1-3
18:00 Barnes Utd - BK Rally 0-4
18:45 Johnny Bråttom - Sältik 2-0
19:30 Tidsfördrif - Jkppianfallet FC 0-2
20:15 Västra Sidan - FC Jotta 3-2
18:00 Tidsfördrif - FC Jotta 1-5
18:45 Barnes Utd - Jkppianfallet FC 0-2
19:30 BK Rally - Sältik 2-0
20:15 Johnny Bråttom - Västra Sidan 0-7
13:35 Västra Sidan - Kid Crew 14-0
13:35 Läckerbitarna - Torvalla Bil 1-1
14:45 Läckerbitarna - Kid Crew 10-1
14:45 Torvalla Bil - Västra Sidan 1-2
15:55 Kid Crew - Torvalla Bil 0-8
15:55 Västra Sidan - Läckerbitarna 0-2
18:00 Jkppianfallet FC - Västra Sidan 1-2
18:45 BK Rally - Johnny Bråttom 0-1
19:30 Barnes Utd - FC Jotta 0-4
20:15 Tidsfördrif - Sältik 0-0
09:30 Prada - Västra Sidan 3-0
09:30 BK The House - Klungan United 2-1
10:10 Eds FF - Sth. Internationals 0-3 (wo)
10:10 Apelsinlundens FK - Golden Rose FC 2-0
10:50 Zinkens Krog FC - Ingessons Vänner 5-0
10:50 Läckerbitarna - Nipples United 2-1
11:30 BK The House - Sth. Internationals 3-1
11:30 Prada - Apelsinlundens FK 1-2
12:10 Zinkens Krog FC - Läckerbitarna 0-4
12:10 Visit Denmark FC - FC Nickduell 9-2
12:50 Läckerbitarna - Visit Denmark FC 1-0
12:50 BK The House - Apelsinlundens FK 0-1
13:30 Apelsinlundens FK - Läckerbitarna 1-1
18:00 FC Jotta - Sältik 4-1
18:45 Västra Sidan - Tidsfördrif 6-0
19:30 Johnny Bråttom - Barnes Utd 1-0
20:15 Jkppianfallet FC - BK Rally 1-4
20:15 Tidsfördrif - Västra Sidan 0-2

Träningsmatcher 2007

Exportera visade matcher i Träningsmatcher 2007: icalendar
Omgång 1 2007-08-12
13:00 Västra Sidan - Torpederna 0-4
13:00 Ra Stockholm FS - Västra Sidan 5-2

Träningsmatcher 2006

Exportera visade matcher i Träningsmatcher 2006: icalendar

Seriespel 2005

Exportera visade matcher i Seriespel 2005: icalendar
Omgång 1 2005-04-21
18:00 Västra Sidan - SuperSubs FF 1-2
18:45 Cimoi - Tidsfördrif 1-0
19:30 Barnes Utd - Sporting DBK 1-4
20:15 Sältik - TarMach United 1-4
18:00 Sporting DBK - Cimoi 2-5
18:45 Barnes Utd - SuperSubs FF 0-3
19:30 TarMach United - Västra Sidan 0-9
20:15 Tidsfördrif - Sältik 1-3
18:00 Tidsfördrif - Västra Sidan 4-0
18:45 SuperSubs FF - TarMach United 5-0
19:30 Sporting DBK - Sältik 0-0
20:15 Cimoi - Barnes Utd 3-1
18:00 Sältik - Cimoi 3-2
18:45 Barnes Utd - Västra Sidan 1-2
19:30 SuperSubs FF - Tidsfördrif 3-3
20:15 TarMach United - Sporting DBK 2-2
18:00 TarMach United - Tidsfördrif 0-6
18:45 SuperSubs FF - Cimoi 4-1
19:30 Barnes Utd - Sältik 0-2
20:15 Sporting DBK - Västra Sidan 3-3
18:00 Sporting DBK - SuperSubs FF 0-3
18:45 Västra Sidan - Sältik 0-1
19:30 TarMach United - Cimoi 0-4
20:15 Barnes Utd - Tidsfördrif 3-0
18:00 Barnes Utd - TarMach United 3-1
18:45 Tidsfördrif - Sporting DBK 1-0
20:15 Sältik - SuperSubs FF 0-7
21:00 Cimoi - Västra Sidan 3-4
18:00 SuperSubs FF - Västra Sidan 1-1
18:45 Tidsfördrif - Cimoi 1-4
19:30 Sporting DBK - Barnes Utd 2-2
20:15 TarMach United - Sältik 0-4
18:00 Cimoi - Sporting DBK 5-0 (wo)
18:45 SuperSubs FF - Barnes Utd 2-1
19:30 Västra Sidan - TarMach United 5-1
20:15 Sältik - Tidsfördrif 1-1
18:00 Västra Sidan - Tidsfördrif 5-0 (wo)
18:45 TarMach United - SuperSubs FF 0-5 (wo)
19:30 Sältik - Sporting DBK 5-3
20:15 Barnes Utd - Cimoi 1-1
18:00 Cimoi - Sältik 3-1
18:45 Västra Sidan - Barnes Utd 1-2
19:30 Tidsfördrif - SuperSubs FF 1-5
20:15 Sporting DBK - TarMach United 2-1
18:00 Tidsfördrif - TarMach United 0-0
18:45 Cimoi - SuperSubs FF 2-0
19:30 Sältik - Barnes Utd 1-0
20:15 Västra Sidan - Sporting DBK 3-0
18:00 SuperSubs FF - Sporting DBK 4-0
18:45 Sältik - Västra Sidan 0-4
19:30 Cimoi - TarMach United 2-2
20:15 Tidsfördrif - Barnes Utd 0-3
18:00 TarMach United - Barnes Utd 1-2
18:45 Sporting DBK - Tidsfördrif 3-3
19:30 Västra Sidan - Cimoi 0-2
20:15 SuperSubs FF - Sältik 3-3

Seriespel 2004

Exportera visade matcher i Seriespel 2004: icalendar
Omgång 1 2004-04-12
12:00 Västra Sidan - De va de de 3-3
18:45 BK Briegel - FC Kannan 2-1
19:30 Riksby SS - FC Players 2-2
20:15 FIKS - Västra Sidan 2-2 T
21:00 Kälvesta Blues - Jakobsberg Finska 1-5
13:00 Västra Sidan - Marieberg 6-4
18:00 Västra Sidan - Riksby SS 2-1
19:30 FIKS - FC Kannan 1-0
20:15 Jakobsberg Finska - BK Briegel 2-2
21:00 FC Players - Kälvesta Blues 2-3
18:00 FC Players - BK Briegel 1-1
18:45 FC Kannan - Jakobsberg Finska 1-8
20:15 Västra Sidan - Kälvesta Blues 0-2
21:00 Riksby SS - FIKS 1-1
18:00 Kälvesta Blues - Riksby SS 2-0
18:45 FIKS - BK Briegel 3-1
19:30 FC Kannan - FC Players 2-2
21:00 Jakobsberg Finska - Västra Sidan 6-4
14:00 Västra Sidan - 29:50 6-1
18:45 Jakobsberg Finska - FC Players 7-5
19:30 FC Kannan - Riksby SS 0-4
20:15 FIKS - Kälvesta Blues 3-3
21:00 Västra Sidan - BK Briegel 2-2
18:00 Västra Sidan - FC Kannan 0-1
18:45 BK Briegel - Kälvesta Blues 0-5 (wo)
19:30 Jakobsberg Finska - Riksby SS 5-3
20:15 FIKS - FC Players 1-2
18:00 FIKS - Jakobsberg Finska 2-5
19:30 FC Players - Västra Sidan 3-1
20:15 Riksby SS - BK Briegel 3-0
21:00 Kälvesta Blues - FC Kannan 0-1
18:00 FC Kannan - BK Briegel 0-2
18:45 FC Players - Riksby SS 0-10
20:15 Västra Sidan - FIKS 1-0
21:00 Jakobsberg Finska - Kälvesta Blues 0-0
18:00 Riksby SS - Västra Sidan 1-1
18:45 FC Kannan - FIKS 2-2
19:30 BK Briegel - Jakobsberg Finska 0-10
20:15 Kälvesta Blues - FC Players 1-3
18:00 BK Briegel - FC Players 3-4
18:45 Jakobsberg Finska - FC Kannan 0-5
19:30 Kälvesta Blues - Västra Sidan 4-3
21:00 FIKS - Riksby SS 4-0
18:00 Riksby SS - Kälvesta Blues 1-2
18:45 BK Briegel - FIKS 1-4
19:30 FC Players - FC Kannan 2-3
20:15 Västra Sidan - Jakobsberg Finska 2-5
18:45 FC Players - Jakobsberg Finska 1-9
19:30 Riksby SS - FC Kannan 3-3
20:15 Kälvesta Blues - FIKS 1-3
21:00 BK Briegel - Västra Sidan 0-5 (wo)
18:00 FC Kannan - Västra Sidan 5-4
19:30 Kälvesta Blues - BK Briegel x-x
20:15 Riksby SS - Jakobsberg Finska 1-5
21:00 FC Players - FIKS 1-10
18:00 Jakobsberg Finska - FIKS 3-1
18:45 Västra Sidan - FC Players 6-8
20:15 BK Briegel - Riksby SS x-x
21:00 FC Kannan - Kälvesta Blues 1-1

Träningsmatcher 2004

Exportera visade matcher i Träningsmatcher 2004: icalendar

Seriespel 2003

Exportera visade matcher i Seriespel 2003: icalendar
Omgång 1 2003-04-22
18:00 Västra Sidan - BK Briegel 2-2 T
18:45 Piglets United - City Social Club 2-3
19:30 Dynamo Lejdan - Sältik 1-0
20:15 Forza Internatzionale - Vita Italiana 1-5
18:00 Sältik - Piglets United 7-0
18:45 Dynamo Lejdan - BK Briegel 0-2
19:30 Vita Italiana - Västra Sidan 0-6 T
20:15 City Social Club - Forza Internatzionale 2-4
18:00 City Social Club - Västra Sidan 1-2 T
18:45 BK Briegel - Vita Italiana 5-1
19:30 Sältik - Forza Internatzionale 4-1
20:15 Piglets United - Dynamo Lejdan 1-3
18:00 Forza Internatzionale - Piglets United 2-1
18:45 Dynamo Lejdan - Västra Sidan 1-2
19:30 BK Briegel - City Social Club 1-0
20:15 Vita Italiana - Sältik 2-2
18:00 Vita Italiana - City Social Club 1-0
18:45 BK Briegel - Piglets United 5-1
19:30 Dynamo Lejdan - Forza Internatzionale 1-1
20:15 Sältik - Västra Sidan 1-0 T
18:00 Sältik - BK Briegel 0-0
18:45 Västra Sidan - Forza Internatzionale 2-2
19:30 Vita Italiana - Piglets United 5-0
20:15 Dynamo Lejdan - City Social Club 1-7
18:00 Dynamo Lejdan - Vita Italiana 0-3
18:45 City Social Club - Sältik 1-2
19:30 Piglets United - Västra Sidan 1-3
20:15 Forza Internatzionale - BK Briegel 0-0
18:00 BK Briegel - Västra Sidan 0-1 T
18:45 City Social Club - Piglets United 2-1
19:30 Sältik - Dynamo Lejdan 0-1
20:15 Vita Italiana - Forza Internatzionale 1-3
18:00 Piglets United - Sältik 0-7
18:45 BK Briegel - Dynamo Lejdan 5-0
19:30 Västra Sidan - Vita Italiana 1-1
20:15 Forza Internatzionale - City Social Club 1-0
18:00 Västra Sidan - City Social Club 8-1 T
18:45 Vita Italiana - BK Briegel 2-3
19:30 Forza Internatzionale - Sältik 2-3
20:15 Dynamo Lejdan - Piglets United 0-1
18:00 Piglets United - Forza Internatzionale 0-3
18:45 Västra Sidan - Dynamo Lejdan 3-2
19:30 City Social Club - BK Briegel 2-4
20:15 Sältik - Vita Italiana 2-1
18:00 City Social Club - Vita Italiana 2-5
18:45 Piglets United - BK Briegel 0-2
19:30 Forza Internatzionale - Dynamo Lejdan 0-1
20:15 Västra Sidan - Sältik 2-2
18:00 BK Briegel - Sältik 4-0
18:45 Forza Internatzionale - Västra Sidan 1-3
19:30 Piglets United - Vita Italiana 3-2
20:15 City Social Club - Dynamo Lejdan 3-3
18:00 Vita Italiana - Dynamo Lejdan 2-6
18:45 Sältik - City Social Club 1-1
19:30 Västra Sidan - Piglets United 7-2
20:15 BK Briegel - Forza Internatzionale 2-0

Seriespel 2002

Exportera visade matcher i Seriespel 2002: icalendar
Omgång 1 2002-04-17
18:00 Lasse Kongo BK - Sporting DBK 4-2
18:45 Västra Sidan - City Social Club 1-2 T
19:30 Sthlm Westside Utd - Piglets United 1-1
20:15 AC Papillon - Team Steam 2-1
18:00 City Social Club - Lasse Kongo BK 0-2
18:45 Team Steam - Västra Sidan 0-3 T
19:30 Sthlm Westside Utd - Sporting DBK 2-1
20:15 AC Papillon - Piglets United 1-1
18:00 Lasse Kongo BK - Sthlm Westside Utd 4-2
18:45 Västra Sidan - AC Papillon 0-2
19:30 Sporting DBK - City Social Club 5-4
20:15 Piglets United - Team Steam 4-2
18:00 Sthlm Westside Utd - Västra Sidan 3-1
18:45 Lasse Kongo BK - AC Papillon 0-0
19:30 Sporting DBK - Team Steam 4-0
20:15 City Social Club - Piglets United 4-1
18:00 Team Steam - Sthlm Westside Utd 0-3
18:45 AC Papillon - City Social Club 2-3
19:30 Västra Sidan - Sporting DBK 1-3
20:15 Piglets United - Lasse Kongo BK 1-2
18:00 City Social Club - Team Steam 4-0
18:45 Sthlm Westside Utd - AC Papillon 0-2
19:30 Sporting DBK - Piglets United 5-2
20:15 Lasse Kongo BK - Västra Sidan 2-1
18:00 City Social Club - Sthlm Westside Utd 2-0
18:45 AC Papillon - Sporting DBK 4-2
19:30 Team Steam - Lasse Kongo BK 0-4
20:15 Piglets United - Västra Sidan 1-2
18:00 Sporting DBK - Lasse Kongo BK 2-3
18:45 City Social Club - Västra Sidan 0-1
19:30 Piglets United - Sthlm Westside Utd 2-0
20:15 Team Steam - AC Papillon 1-1
18:00 Lasse Kongo BK - City Social Club 3-3
18:45 Västra Sidan - Team Steam 9-0
19:30 Sporting DBK - Sthlm Westside Utd 3-3
20:15 Piglets United - AC Papillon 2-0
18:00 Sthlm Westside Utd - Lasse Kongo BK 1-3
18:45 AC Papillon - Västra Sidan 1-0
19:30 City Social Club - Sporting DBK 1-2
20:15 Team Steam - Piglets United 2-2
18:00 Västra Sidan - Sthlm Westside Utd 4-1
18:45 AC Papillon - Lasse Kongo BK 0-0
19:30 Team Steam - Sporting DBK 0-5 (wo)
20:15 Piglets United - City Social Club 1-0
18:00 Sthlm Westside Utd - Team Steam 1-0
18:45 City Social Club - AC Papillon 0-1
19:30 Sporting DBK - Västra Sidan 1-1
20:15 Lasse Kongo BK - Piglets United 2-0
18:00 Team Steam - City Social Club 2-4
18:45 AC Papillon - Sthlm Westside Utd 1-4
19:30 Piglets United - Sporting DBK 2-1
20:15 Västra Sidan - Lasse Kongo BK 2-2
18:00 Sthlm Westside Utd - City Social Club 4-1
18:45 Sporting DBK - AC Papillon 0-1
19:30 Lasse Kongo BK - Team Steam 3-1
20:15 Västra Sidan - Piglets United 1-1

Seriespel 2001

Exportera visade matcher i Seriespel 2001: icalendar
Omgång 1 2001-04-23
18:00 Norrmalmstorg - Glenns Sthlm 1-1
19:30 Sporting DBK - Runes Hjältar 2-3
20:15 Godismännen - Piglets United 5-2
21:00 BK Stryker - Västra Sidan 1-4 T
18:00 Runes Hjältar - Norrmalmstorg 1-3
18:45 Västra Sidan - Sporting DBK 0-0 T
20:15 Godismännen - Glenns Sthlm 2-0
21:00 BK Stryker - Piglets United 1-2
18:00 Norrmalmstorg - Godismännen 0-0
18:45 Sporting DBK - BK Stryker 5-1
19:30 Glenns Sthlm - Runes Hjältar 1-3
21:00 Piglets United - Västra Sidan 1-3 T
18:00 Godismännen - Sporting DBK 2-5
18:45 Norrmalmstorg - BK Stryker 2-0
19:30 Glenns Sthlm - Västra Sidan 1-5 T
20:15 Runes Hjältar - Piglets United 2-1
18:45 Västra Sidan - Godismännen 3-1 T
19:30 BK Stryker - Runes Hjältar 5-0 (wo)
20:15 Sporting DBK - Glenns Sthlm 1-2
21:00 Piglets United - Norrmalmstorg 2-2
18:00 Runes Hjältar - Västra Sidan 1-1 T
19:30 Godismännen - BK Stryker 2-0
20:15 Glenns Sthlm - Piglets United 0-5 (wo)
21:00 Norrmalmstorg - Sporting DBK 5-1
18:00 Runes Hjältar - Godismännen 2-1
18:45 BK Stryker - Glenns Sthlm 0-5 (wo)
19:30 Västra Sidan - Norrmalmstorg 0-2
20:15 Piglets United - Sporting DBK 1-4
18:00 Glenns Sthlm - Norrmalmstorg 1-1
18:45 Runes Hjältar - Sporting DBK 2-2
20:15 Piglets United - Godismännen 2-2
21:00 Västra Sidan - BK Stryker 5-0 (wo)
18:00 Norrmalmstorg - Runes Hjältar 0-3
18:45 Sporting DBK - Västra Sidan 6-1
19:30 Glenns Sthlm - Godismännen 2-3
21:00 Piglets United - BK Stryker 5-0 (wo)
18:00 Godismännen - Norrmalmstorg 1-5
18:45 BK Stryker - Sporting DBK 0-5 (wo)
19:30 Runes Hjältar - Glenns Sthlm 5-2
20:15 Västra Sidan - Piglets United 0-0
18:45 Sporting DBK - Godismännen 1-2
19:30 BK Stryker - Norrmalmstorg 0-5 (wo)
20:15 Västra Sidan - Glenns Sthlm 3-0
21:00 Piglets United - Runes Hjältar 0-3
18:00 Godismännen - Västra Sidan 1-1
19:30 Runes Hjältar - BK Stryker 5-0 (wo)
20:15 Glenns Sthlm - Sporting DBK 0-5 (wo)
21:00 Norrmalmstorg - Piglets United 2-1
18:00 Västra Sidan - Runes Hjältar 2-3
18:45 BK Stryker - Godismännen 0-5 (wo)
20:15 Piglets United - Glenns Sthlm 5-0 (wo)
20:15 Sporting DBK - Norrmalmstorg 0-1
18:00 Godismännen - Runes Hjältar 4-2
18:45 Glenns Sthlm - BK Stryker 0-0 (wo)
19:30 Norrmalmstorg - Västra Sidan 2-2
20:15 Sporting DBK - Piglets United 0-0

Seriespel 2000

Exportera visade matcher i Seriespel 2000: icalendar
Omgång 1 2000-04-19
18:00 Profax Rovers - Ingrams Hjältar 6-2
18:45 Pressens Pension - Disco Sthlm Utd 5-2
19:30 Svamparna FC - Västra Sidan 0-7 T
20:15 Re-United - Hisus 1 5-0
18:00 Disco Sthlm Utd - Profax Rovers 2-3
18:45 Hisus 1 - Pressens Pension 5-2
19:30 Svamparna FC - Ingrams Hjältar 5-1
20:15 Re-United - Västra Sidan 3-0 T
18:00 Profax Rovers - Svamparna FC 7-4
18:45 Pressens Pension - Re-United 0-5
19:30 Ingrams Hjältar - Disco Sthlm Utd 3-0
20:15 Västra Sidan - Hisus 1 3-2 T
18:00 Svamparna FC - Pressens Pension 3-5
18:45 Profax Rovers - Re-United 2-5
19:30 Ingrams Hjältar - Hisus 1 2-5
20:15 Disco Sthlm Utd - Västra Sidan 2-1 T
18:00 Hisus 1 - Svamparna FC 5-3
18:45 Re-United - Disco Sthlm Utd 1-1
19:30 Pressens Pension - Ingrams Hjältar 6-0
20:15 Västra Sidan - Profax Rovers 1-4 T
18:00 Disco Sthlm Utd - Hisus 1 0-4
18:45 Svamparna FC - Re-United 1-6
19:30 Ingrams Hjältar - Västra Sidan 2-3 T
20:15 Profax Rovers - Pressens Pension 6-1
18:00 Disco Sthlm Utd - Svamparna FC 5-3
18:45 Re-United - Ingrams Hjältar 8-0
19:30 Hisus 1 - Profax Rovers 6-3
20:15 Västra Sidan - Pressens Pension 2-1 T
18:00 Ingrams Hjältar - Profax Rovers 1-5
18:45 Disco Sthlm Utd - Pressens Pension 3-2
19:30 Västra Sidan - Svamparna FC 4-1 T
20:15 Hisus 1 - Re-United 0-3
18:00 Profax Rovers - Disco Sthlm Utd 4-3
18:45 Pressens Pension - Hisus 1 2-3
19:30 Ingrams Hjältar - Svamparna FC 6-2
20:15 Västra Sidan - Re-United 1-3 T
18:00 Svamparna FC - Profax Rovers 0-3
18:45 Re-United - Pressens Pension 7-0
19:30 Disco Sthlm Utd - Ingrams Hjältar 5-0 (wo)
20:15 Hisus 1 - Västra Sidan 3-1 T
18:00 Pressens Pension - Svamparna FC 3-2
18:45 Re-United - Profax Rovers 8-0
19:30 Hisus 1 - Ingrams Hjältar 5-0 (wo)
20:15 Västra Sidan - Disco Sthlm Utd 4-1 T
18:00 Svamparna FC - Hisus 1 1-3
18:45 Disco Sthlm Utd - Re-United 0-9
19:30 Ingrams Hjältar - Pressens Pension 1-8
20:15 Profax Rovers - Västra Sidan 6-1
18:00 Hisus 1 - Disco Sthlm Utd 1-4
18:45 Re-United - Svamparna FC 5-1
19:30 Västra Sidan - Ingrams Hjältar 5-0 (wo)
20:15 Pressens Pension - Profax Rovers 1-1
18:00 Svamparna FC - Disco Sthlm Utd 2-7
18:45 Ingrams Hjältar - Re-United 0-5 (wo)
19:30 Profax Rovers - Hisus 1 2-2
20:15 Pressens Pension - Västra Sidan 1-4